הוצאה לפועל

שטרות סגורים במנעול ושרשרת שמדמים עיקול חשבון בנק

ביטול עיקול על חשבון בנק

עיקלו לך את חשבון הבנק? גילית שהליך עיקול חשבון בנק עומד להתבצע כנגדך? אין ספק, מדובר באחד הצעדים הדרסטיים והקשים ביותר עבור חייבים בהוצאה לפועל. סנקציה זו משפיעה רבות על היציבות הפיננסית ועל דירוג האשראי של החייב, ועל אורח חייו הכלכליים באופן כללי. לא זאת ועוד, אלא שהיא עלולה לגרור יצירת חובות נוספים.

המשיכו לקרוא >>
מכתב התראה הוצאה לפועל

מכתב התראה הוצאה לפועל

חובות הן עניין מורכב ורגיש מאד. מן הצד האחד נמצא הנושה שנתן לכם שירות או מוצר אך טרם קיבל ממכם את שכרו, ומן הצד השני עומד החייב שגילה לתדהמתו שאין לו כיסוי לשלם את חובו. כל זמן שלא מדובר בנוכלות, עומדים בדרך כלל שני צדדים נורמטיביים וישרים, פרטיים או מוסדיים, כאשר האחד רוצה לקבל והשני אינו יכול לתת, ושניהם נמצאים במצוקה עקב כך. על מנת להתיר את הסבך ולאפשר לשני הצדדים להיחלץ מן המשבר, יש צורך בעורך דין חדלות פירעון מנוסה ומיומן שיאפשר לשניהם להגיע להסדר חוב הוגן. במאמר זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת אם הגעתם למצב של מכתב התראה להוצאה לפועל.

המשיכו לקרוא >>
איחוד תיקים בהוצאה לפועל

איחוד תיקים בהוצאה לפועל

חייבים אשר נקלעים לחובות נאלצים פעמים רבות להתמודד מול מספר תיקי הוצאה לפועל כאשר התיקים נפתחים כנגדם על ידי מספר נושים וזוכים. הליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל מאפשר לחייב שתלויים כנגדו מספר תיקי הוצאה לפועל לבקש את איחודם לכדי תיק יחיד ובכך להגיע למצב של איחוד חובות. לא ניתן להכליל באיחוד תיקים קנסות וחובות ממשלתיים כמו גם חובות של מזונות.

המשיכו לקרוא >>
הליך הוצאה לפועל

הליך הוצאה לפועל – כל מה שרציתם לשאול

איך חוב כספי יכול להגיע להוצאה לפועל? מה הסנקציות שההוצאה לפועל יכולה להטיל עלי? כיצד עלי להתנהל מול ההוצאה לפועל? מהו איחוד תיקים בהוצאה לפועל? האם בהכרח כדאי לסגור תיק בהוצאה לפועל? כל מה שרציתם לדעת עליך הוצאה לפועל במאמר הבא

המשיכו לקרוא >>
עורך דין חותם עם לקוח על הפטר חובות לצורך מחיקת חוב קיים

ערבים זה לזה

חתמתם על ערבות להלוואה שנטל חבר ועכשיו הוא נעלם והותיר אתכם להתמודד מול הנושה? אל תאמרו נואש, חוק הערבות מעניק לעורך הדין שלכם כלים רבים על מנת להגן עליכם

המשיכו לקרוא >>
עורך דין חותם עם לקוח על הפטר חובות לצורך מחיקת חוב קיים

סגירת תיקים בהוצל"פ

לסגירה רשמית של התיק שנפתח נגדכם בהוצאה לפועל יש השפעה חשובה על דירוג האשראי שלכם. חשוב מאוד לקחת עורך הדין על מנת להקפיד על ביצוע הפעולה הזו כשסיימת לשלם את החוב.

המשיכו לקרוא >>
אין יותר פוסטים להציג